Logo_wiosna3.jpg

2021 r.

DobraFirma2021

 

Z przyjemnością informujemy że Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. został laureatem konkursu Dobra Firma 2021.

 

 

 


2017 r.

Certyfikat2017

 

W 2017 roku Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. otrzymał certyfikat o przyjęciu do grona firm zrzeszających Polską Izbę Producentów urządzeń i usług na rzecz kolei .

 

 

 


2017 r.

Diament2017

 

Po raz kolejny Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., został wyróżniony w "Diamentach Forbes 2016". Organizatorem rankingu przedstawiającego firmy które potrafią najszybciej zwiększyć swoją wartość, jest Forbes wraz z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska.

 


2016 r.

Forbes2016

 

Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., został po raz kolejny wyróżniony w zestawieniu Forbes, jako firma która potrafi najszybciej zwiększyć swoją wartość.

 

 

 


2016 r.

Gazele2015

 

Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., została wyróżniona w Gazelach Biznesu 2015. Organizatorem rankingu przedstawiającego najbardziej dynamiczne polskie przedsiębiorstwa, jest magazyn Puls Biznesu.

 

 


2015 r.

CWB

Z przyjemnością informujemy że Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadawany na podstawie danych finansowych z roku 2014. Bisnode Polska, wiodąca na rynku wywiadownia gospodarcza honoruje firmy wiarygodne biznesowo. Do grona nagrodzonych należą firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej przez Bisnode Polska.

 

Ocena wiarygodności i stabilności firmy opiera się na

  • analizie moralności płatniczej według programu Bisnode International Payment Monitor
  • analizie wskaźników finansowych ostatnich dostępnych sprawozdań finansowych
  • największej w Polsce bazie relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych

 


2015 r.

Innowacje2015

 

Z przyjemnością informujemy że Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. uzyskał nominację do tytułu  Polska Nagroda Innowacyjności 2015 za projekt:
"Wdrożenie do produkci innowacyjnej szafy teletechnicznej"
w programie prowadzonym przez
Polską Agencję Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz redakcje:
Forum Przedsiębiorczości w Dzienniku Gazecie Prawnej i Biznes Plus w Gazecie Wyborczej.


 

 

2015 r.

Forbes2015

 

 

Po raz kolejny firma Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., została wyróżniona w "Diamentach Forbes 2015". Organizatorem rankingu przedstawiającego firmy które potrafią najszybciej zwiększyć swoją wartość, jest Forbes wraz z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska.

 

 

 


 

2015 r.

Gazele2015

Po raz kolejny firma Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., została wyróżniona w "Gazelach Biznesu 2014". Organizatorem rankingu przedstawiającego najbardziej dynamiczne polskie przedsiębiorstwa, jest magazyn Puls Biznesu.


2014 r.

Dyplom2014

 

 

 

 

 

Forbes wraz z wywiadownią gospodarczą Bisnode Polska (dawniej Dun&Bradstreet) wyróżnia firmę Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o., która potrafi najszybciej zwiększyć swoją wartość. Zestawienie takie ukazuje również obraz gospodarki przez pryzmat obecnie działających firm.

 

 

 

 


2013 r.

Gazele 2013

 

Gazele 2013

Spółka Zakład Automatyki i Telekomunikacji znalazła się w gronie laureatów Gazel Biznesu 2013 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, których ranking redakcja „Pulsu Biznesu” publikuje już po raz czternasty. Gazela Biznesu dla magazynu "Puls Biznesu" to firma dynamicznie rozwijająca się, przynosząca z roku na rok wzrost z przychodów ze sprzedaży.

 

 


2012 r.

Towarzystwo Przyjaciol

 

 

Otrzymany honorowy tytuł Przyjaciela Organizacji "Towarzystwo Przyjaciół Dzieci" za akcje charytatywne na rzecz towarzystwa.

 

 


2012 r.

GazeleSpółka Zakład Automatyki i Telekomunikacji znalazła się w gronie laureatów Gazel Biznesu 2012 – najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, których ranking redakcja „Pulsu Biznesu” publikuje już po raz trzynasty. Gazela Biznesu dla magazynu "Puls Biznesu" to firma dynamicznie rozwijająca się, przynosząca z roku na rok wzrost z przychodów ze sprzedaży.


2012 r.

500 Menedżerów

Prezes Zakładu Automatyki i Telekomunikacji w Gdyni, Mieczysław Wenta, znalazł się w gronie 500 Menedżerów 2012, rankingu przygotowanym przez redakcję dziennika Puls Biznesu. Dziennik wyłonił zwycięzców rankingu na podstawie wyników sprzedażowych i finansowych, a więc obiektywnych kryteriów świadczących o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji firmy. Osoby, które znajdą się w rankingu to najbardziej przedsiębiorcze i aktywne postaci polskiego biznesu prezentujące godne naśladowania postawy.

 


2011 r.

Gazele 2011

 

Nagroda XII edycji „Gazele Biznesu 2011” redakcji „Puls Biznesu” dla prężnie rozwijającej się firmy.

 

 

Gazele 2011

 

Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do Grupy Wydawniczej Bonnier wraz z partnerem strategicznym Kredyt Bank od którego Nasza firma otrzymała gratulacje.

 

 


2011 r.

Solidna Firma 2011

Gratulacje 2011

Nasza firma Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów X edycji Programu Solidna Firma 2011.

Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne firmy, zarazem poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Za otrzymanie certyfikatu  "Solidna Firma 2011", Zakład Automatyki i Telekomunikacji Sp. z o.o. w Gdyni otrzymał gratulacje od marszałka województwa pomorskiego.

 


2011 r.

Gepardy 2011

Nasza Spółka została po raz kolejny doceniona. W tegorocznej edycji konkursu Gepardy Biznesu zostaliśmy wyróżnieni za dynamiczny rozwój i wzrost wartości rynkowej spółki SAF.

Konkurs Gepardy Biznesu organizowany jest od kilku lat przez Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma", Klub Gepardów Biznesu i ULAN Sp. z o.o. W Kapitule konkursu zasiada również Dyrektor wywiadowni gospodarczej InfoCredit. Gepardami Biznesu mogą zostać firmy i banki udostępniające swoje dane finansowe w rejestrach i publikacjach. Na ich podstawie wyliczana jest wartość rynkowa podmiotu, a kryterium oceny stanowi analiza dynamiki jej wzrostu w okresie 2 lat. Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć TU.

 


2011 r.

Efektywna firma 2011

 

Nasza Spółka znajduje się w gronie najefektywniejszych podmiotów gospodarczych w kraju!

Instytut Nowoczesnego Biznesu, na podstawie danych zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit, przeanalizował kilkadziesiąt tysięcy przedsiębiorstw. Wyłonił i wyróżnił firmy, których średnia zysku netto do przychodów operacyjnych za lata 2008-2010 spełniła założone kryteria.

Organizatorami konkursu "Efektywna Firma" są: magazyn "Europejska Firma" oraz jego wydawca ULAN Sp. z o.o.

 


2010 r.

Gazele biznesu 2011Nagroda XI edycji „Gazele Biznesu 2010” redakcji „Puls Biznesu” dla prężnie rozwijającej się firmy.

Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do Grupy Wydawniczej Bonnier.

Gazela Biznesu dla magazynu "Puls Biznesu" to firma dynamicznie rozwijająca się, przynosząca z roku na rok wzrost z przychodów ze sprzedaży.

Gazele Biznesu 2010

 


   
© Clippo